‹ powrót

Dla sportowców

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa jest przygotowane na organizację spotkań integracyjnych, szkoleń, warsztatów, imprez okolicznościowych, obozów dla młodzieży, zimowisk, zielonych szkół itp.


Uzdrowisko dysponuje doskonałą bazą noclegową z bogatą ofertą zabiegów o charakterze SPA. W Domu Zdrojowym w Świeradowie-Zdroju posiadamy 200 miejsc noclegowych w pokojach 1- i 2-osobowych, również w apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w węzeł sanitarny, telefon i TV. Do celów szkoleniowych udostępniane są sale konferencyjne na 30, 60 i 120 osób oraz własny sprzęt multimedialny. Organizujemy imprezy towarzyszące w postaci uroczystych obiadów i kolacji, biesiady, wycieczki turystyczne do pobliskich Czech i Niemiec, dyskoteki i dancingi w Kawiarni Zdrojowej na 150 osób i w Hali Spacerowej do 900 osób.


W Domu Zdrojowym w Czerniawie posiadamy doskonałą bazę do organizacji obozów dla młodzieży, zimowisk, zielonych szkół. Dysponujemy pokojami od 2 do 6 osób ze wspólnymi węzłami sanitarnymi, stołówką, salą gimnastyczną oraz piękną salą do organizowania zabaw i dyskotek.


Bliższe informacje:


Dział Marketingu

tel. 075/ 78 20 569


marketing@uzdrowisko-swieradow.pl

Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk