29 Lip. 2015

INTERFERIE CUP 2015

INTERFERIE CUP 2015

Świnoujście, 13 lipca 2015 roku

 

Informacja prasowa

 

INTERFERIE Medical SPA kibicuje i wspiera siatkarzy na INTERFERIE CUP 2015

 

Już w dniach 18-19 lipca 2015 roku odbędzie się otwarty Turniej Siatkówki Plażowej w Świnoujściu w ramach INTERFERIE CUP 2015. Organizatorem wydarzenia jest czterogwiazdkowy hotel INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji, zaś partnerami m.in. Staropolanka wspólnie z Polską Grupą Uzdrowisk.

 

INTERFERIE CUP 2015 będzie szczególnie gorące – w tym roku miłośnicy siatkówki plażowej spotkają się w Świnoujściu, gdzie przez cały weekend rozgrywać się będzie turniej 16 drużyn męskich i żeńskich w piłce siatkowej.

 

Uczestnicy zawalczą o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście oraz Puchar Prezesa INTERFERIE. Do rozgrywek zgłaszać mogą się wszyscy chętni, a dla kibiców, również tych najmłodszych, nie zabraknie atrakcji towarzyszących.

 

- Cieszymy się, że po raz kolejny hotel INTERFERIE Medical SPA został współorganizatorem turnieju siatkarskiego, czyli tak ważnego wydarzenia dla wszystkich miłośników siatkówki plażowej i fanów tego wakacyjnego sportu. Hasło„INTERFERIE - sport i zdrowie cały rok” znów pokazuje się z najlepszej strony, tym razem w pięknym Świnoujściu, które w lipcu będzie gościć wielu turystów z Polski i z zagranicy. Jestem przekonany, że dzięki atrakcyjnemu programowi INTERFERIE CUP 2015 spełnimy oczekiwania naszych gości, zarówno sportowców, jak i kibiców. Mam również nadzieję, że po raz kolejny sprostamy gorącej atmosferze turnieju mówi Cezary Pacamaj, Wiceprezes Zarządu, p.o. Dyrektora Hotelu Interferie Medical SPA Sp. z o.o. w Świnoujściu.   

 

Rozgrywki przeprowadzone zostaną w systemie brazylijskim, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi PZPS. Po dwóch dniach rywalizacji, w niedzielę na świnoujskiej plaży rozegra się mecz finałowy turnieju oraz ceremonia wręczenia nagród.

 

INTERFERIE CUP to już czwarta edycja imprezy sportowej współorganizowana przez hotel INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu, zaś oficjalnymi partnerami wydarzenia zostały: Polska Grupa Uzdrowisk, Staropolanka – jako wyłączny dostawca wody, firma Espadon, McDonald’s, Salonik Antykwaryczny oraz Świnoujska Organizacja Turystyczna.

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy już od ponad 20 lat działa na rynku turystycznym, oferując wypoczynek w swoich ośrodkach w wielu atrakcyjnych miejscach Polski. Pośredniczy także w organizacji kolonii, wczasów oraz pobytów profilaktyczno-leczniczych i sanatoryjno-rehabilitacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji różnego rodzaju imprez turystycznych INTERFERIE zapewnia swoim klientom i gościom profesjonalną obsługę oraz najwyższej jakości usługi hotelarskie. INTERFERIE to największa spółka branży turystycznej na Dolnym Śląsku i jedna z większych w kraju – posiada kilka obiektów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań, począwszy od wysokiej klasy hoteli, a skończywszy na ośrodkach wypoczynkowych. Dodatkowym atutem jest ich lokalizacja w trzech odmiennych klimatycznie i krajobrazowo regionach Polski, pozwalająca na wybór miejsca wypoczynku, czy bazy zabiegowej w zgodzie z upodobaniami i oczekiwaniami gości. 

[ dodano : 29 Lip. 2015 / wizyt : 660 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk