22 Wrz. 2015

Przedstawiciele PGU podczas III Polskiego Kongresu Górniczego


Polanica-Zdrój, 7 lipca 2015 roku

Informacja prasowa

 

Przedstawiciele PGU podczas III Polskiego Kongresu Górniczego

W dnia 14-16 września br. we Wrocławiu odbywa się III Polski Kongres Górniczy. Wśród prelegentów tego wydarzenia nie mogło zabraknąć przedstawicieli Polskiej Grupy Uzdrowisk. Panel dyskusyjny na temat leczniczych wód termalnych w Uzdrowisku Cieplice-Grupa PGU poprowadzą Elżbieta Liber-Makowska wykładowca Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii oraz Anna Leśniak, pracownik Uzdrowiska Cieplice-Grupa PGU, Zakładu Górniczego.

Podczas tegorocznego III Polskiego Kongresu Górniczego spotkało się ponad 300 osób – praktyków i teoretyków zagadnień związanych z górnictwem i kopalinami, którzy wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniem w czasie licznie zorganizowanych debat i paneli dyskusyjnych. 

Miejsce Kongresu:

Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej

ul. Janiszewskiego 8  we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy!

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym. Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 22 Wrz. 2015 / wizyt : 626 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk