30 Cze. 2014

Polska Grupa Uzdrowisk na Jarmarce 2014

Polska Grupa Uzdrowisk na Jarmarce 2014

W dniach 7 - 8 czerwca 2014 roku w niemieckim Bad Salzuflen odbędą się największe targi w Europie – Jarmarka 2014. Na jednym ze stoisk, Polską Grupę Uzdrowisk będą reprezentowały Uzdrowisko Świeradów – Czerniawa, jako koordynator wraz przedstawicielami Uzdrowiska Cieplice, Uzdrowiska Połczyn i Uzdrowisk Kłodzkich.

Jarmarka to jedyne takie wydarzenie w Europie, którego adresatem jest grupa osób żyjących głównie w Niemczech, ale także w innych krajach europejskich, z tzw. rosyjskim tłem migracyjnym. Dlatego ze swoją ofertą wystawienniczą będą obecne przedsiębiorstwa z Niemiec i innych państw, które specjalizują się w usługach i produktach skierowanych do tej dużej grupy społecznej. Polska Grupa Uzdrowisk będzie prezentować swoją ofertę kuracyjną i wypoczynkową, jako odpowiedź na specyficzne zapotrzebowanie tego segmentu rynkowego oraz przedstawi nowe produkty, dzięki którym będzie zachęcać odwiedzających targi do pobytów w kurortach Polskiej Grupy Uzdrowisk.

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.

Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

[ dodano : 30 Cze. 2014 / wizyt : 1052 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk