07 Sie. 2014

Staropolanka na Festiwalu Wód Mineralnych w Muszynie

Staropolanka na Festiwalu Wód Mineralnych w Muszynie

Staropolanka na Festiwalu Wód Mineralnych w Muszynie

W dniach 9-10 sierpnia br. w Muszynie odbędzie się Festiwal Wód Mineralnych. Podczas tego wodnego święta nie mogło zabraknąć Staropolanki, naturalnej wody mineralnej Ziemi Kłodzkiej.

Jak co roku, Festiwal Wód Mineralnych ma bogaty program artystyczny i merytoryczny, dedykowany i dzieciom i dorosłym. Organizatorzy zaplanowali liczne występy estradowe i pokazy m. in. animacje artystyczne, pokaz walk, pokaz sztucznych ogni, teatr ognia, a także stoiska rękodzielnicze, obozowisko szlacheckie i wiele innych atrakcji. Głównym miejscem tych imprez będzie Amfiteatr „Zapopradzie” w Muszynie, a jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół Zakopower.

Ale najważniejsza część tych dwóch dni Festiwalu to niepowtarzalna okazja poznania bogactwa wód mineralnych – w tym Staropolanki, źródlanych i leczniczych, a także ich walorów smakowych i zdrowotnych. Konsultacji  dotyczących walorów wód będą udzielać przedstawiciele Krajowej Izby Gospodarczej „Przemysł Rozlewniczy” i programu „Woda dla zdrowia”. Zainteresowani będą mogli również wysłuchać wykładu na temat wód oraz roli, jaką odgrywają w codziennej diecie.

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Wód Mineralnych w Muszynie w dniach 9-10 sierpnia br.!

 

***

Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGUz siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

www.uzdrowiska-pgu.pl

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter.

Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

www.staropolanka.pl

[ dodano : 07 Sie. 2014 / wizyt : 1065 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk