15 Sty. 2015

Staropolanka wspiera hokejowe Mistrzostwa Świata Kobiet

Staropolanka wspiera hokejowe Mistrzostwa Świata Kobiet

Staropolanka wspiera hokejowe Mistrzostwa Świata Kobiet

Ice Hockey U18 Women’s World Championship, czyli hokejowe Mistrzostwa Świata Kobiet odbędą się już w dniach 18 – 25 stycznia br. Organizatorem tego hokejowego święta jest Polski Związek Hokeja na Lodzie. Cały turniej będzie miał miejsce na lodowisku „SATELITA”, które należy do obiektów katowickiego kompleksu sportowego „SPODKA”

A jeśli wydarzenie sportowe, to nie może zabraknąć najwyższej jakości wody, zarówno dla sportowców, jak i kibiców. Dlatego też partnerem wspierającym została Staropolanka – naturalna woda mineralna z Uzdrowisk Kłodzkich.

 - Staropolanka, zgodnie ze swoją strategią, chce być zawsze tam, gdzie odbywają się ważne wydarzenia sportowe, zarówno w skali regionalnej, jak i ogólnopolskiej, potwierdzając tym samym, że jest wodą odpowiadającą każdej aktywności w myśl hasła: „jak coś robisz rób to z wodą - Staropolanka” – podkreśla Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich – Grupa PGU, producenta Staropolanki.

Staropolanka przekaże swoje produkty, a w zamian będzie widoczna we wszystkich materiałach promocyjnych turnieju, na billboardach w obrębie lodowiska oraz na nośnika LCD podczas trwania mistrzostw.

Ponadto, wszystkie mecze turnieju będą emitowane na żywo w internecie przez stronę www.imprezylive.pl, a skróty tych sportowych wydarzeń będą się pojawiać w TVP Katowice, TV Silesia oraz na łamach gazety Sport.   

***

Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGUz siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

www.uzdrowiska-pgu.pl

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter. Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

www.staropolanka.pl

[ dodano : 15 Sty. 2015 / wizyt : 948 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk