Polska Grupa Uzdrowisk partnerem targów Aktywni 50+

Polska Grupa Uzdrowisk partnerem targów Aktywni 50+

Już 4 i 5 kwietnia br. Polska Grupa Uzdrowisk, reprezentowana przez Uzdrowisko Cieplice i Uzdrowiska Kłodzkie, po raz kolejny weźmie udział w targach AKTYWNI 50+ w Poznaniu.
To wydarzenie cykliczne, organizowane od kilku lat, dedykowane osobom, które ukończyły 50 rok życia.

Celem Targów jest aktywizacja pokolenia 50+, które w Polsce tworzy coraz bardziej przedsiębiorcze środowisko, pełne inwencji, otwarte na nowości i zmieniającą się ofertę rynku. Dlatego też wśród wystawców nie może zabraknąć Polskiej Grupy Uzdrowisk, reprezentowanej przez najdynamiczniej rozwijające się ośrodki, których oferta obejmuje nie tylko lecznictwo uzdrowiskowe, ale i aktywność sportową i rekreacyjną dla osób w każdym wieku. Tzw. „silver generation” to bardzo ważna siła nabywcza i potencjalni usługobiorcy szeroko pojętej branży turystycznej. I jak pokazują trendy demograficzne, w przyszłości ta grupa wiekowa (osób 50+) będzie jeszcze większa.

Wszyscy goście, którzy odwiedzą stoisko Polskiej Grupy Uzdrowisk będą mogli bliżej poznać m.in. okulistyczny atut Uzdrowiska Cieplice oraz skorzystać z przeprowadzanego przez rehabilitanta z tego zdroju, wyjątkowego zabiegu, jakimi są aerozole na gałki oczne, przygotowanego na bazie wody termalnej. Ponadto, specjalnie na potrzeby targów powstał bogaty folder informacyjny Polskiej Grupy Uzdrowisk oraz hoteli INTERFERIE, w którym dla każdego odwiedzającego stoisko, zostały przygotowane specjalne oferty pobytowe.

Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk