Polska Grupa Uzdrowisk podczas Hipponaliów 2014

Polska Grupa Uzdrowisk podczas Hipponaliów 2014

Już w najbliższą sobotę, 5 kwietnia br. na wrocławskim stadionie odbędzie się Wielka Gala Jeździecka Hipponalia 2014. Jednym z wystawców będzie Polska Grupa Uzdrowisk, reprezentowana przez należące do grupy Uzdrowisko Cieplice

Hipponalia to prestiżowa Gala organizowana dla środowiska jeździeckiego. Sobotnia uroczystość to już czwarta edycja tej ogólnopolskiej imprezy. W ostatniej edycji uczestniczyło blisko 1000 osób. Gala jest miejscem spotkania najlepszych polskich zawodników, trenerów, a także sponsorów tego sportu oraz przedsiębiorców związanych z branżą. Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń rozrywkowo – artystycznych, takich jak koncerty, pokazy mody i plebiscyty.

Na stoisku Polskiej Grupy Uzdrowisk, uczestnicy Hipponaliów 2014 będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą uzdrowisk, wchodzących w jej skład. Tym samym, poprzez obecność podczas tego wrocławskiego, jeździeckiego wydarzenia, PGU będzie miała okazję promowania swojej marki oraz poszczególnych uzdrowisk, a także ich unikatowych ofert pobytowych oraz leczniczych, rehabilitacyjnych i rekreacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów i rehabilitacji prewencyjnej dla zawodników sportów jeździeckich.  

 

Serdecznie zapraszamy!

Wielka Gala Jeździecka Hipponalia 2014

Stadion Miejski we Wrocławiu

Al. Śląska 1, Wrocław

5 kwietnia 2014 r., godzina 17:00

Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk