‹ powrót
SPA

Otwarcie SPA w stylu japońskim

SPA w stylu japońskim „Kwiat Lotosu”, który znajduje się na terenie sanatorium Świarardów – Zdrój od niedawna. Swoim gościom oferuje dwa jacuzzi solankowe, wanny do kąpieli, kapsułę zabiegową, łóżka do okładów i masaży, saunę na podczerwień fińską oraz parową, a także bar tlenowy.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż wszystkie kąpiele odbywają się w wodzie zdrojowej ze świeradowskich ujęć. Nowością są kąpiele w miodzie, piwie lub mleku kozim. Ponadto SPA proponuje okłady na ciało z kawioru, czekolady i kokosu, a także masaże gorącymi kamieniami.

SPA „ Kwiat Lotosu” urządzone jest w stylu japońskim a charakteru dodają mu, poza typowymi ozdobami, drzwi przesuwne i lampiony, również specjalnie namalowane na jedwabiu obrazy przedstawiające miedzy innymi gejsze, samurajów, pagody oraz Fudżi Jamę. Wszystkie te wyjątkowej urody prace zostały wykonane przez rodzinę Państwa Stembalskich przy największym zaangażowaniu Pani Lidii Stembalskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości do odwiedzenia i zasmakowania w japońskiej kulturze.

 
"Kwiat Lotosu" SPA
Dom Zdrojowy część B
ul. Konstytucji 3 Maja 1
tel. 75/78 20 501
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk