Uzdrowisko Połczyn partnerem Festynu Schuby 2014

Uzdrowisko Połczyn partnerem Festynu Schuby 2014

W dniach 4-6 kwietnia br. już po raz kolejny odbędzie się festyn Schuby 2014, cykliczne, doroczne, wiosenne spotkanie branży turystycznej. Organizatorem wydarzenia jest biuro turystyczne Reisendienst Bölck, zaś partnerem, podobnie jak w ubiegłym roku, Uzdrowisko Połczyn, należące do Polskiej Grupy Uzdrowisk.

 

Podczas tegorocznego Festynu Schuby 2014 już tradycyjnie Uzdrowisko Połczyn będzie prezentowało ofertę pobytów, szczególnie w tak ulubionym przez gości miejscu, jakim jest ośrodek Irena – z nowo wybudowaną częścią hotelową oraz jadalnianą. Ponadto, przedstawiciele połczyńskiego zdroju zaprezentują walory lecznicze, głównie borowiny i solanki, a także kosmetyków z połczyńską borowiną. Zainteresowani będą mogli skorzystać z masażu dłoni i twarzy, wykonywanego przez uzdrowiskowych specjalistów rehabilitacji.

W trakcie tych trzech dni wydarzenia zaplanowano również szereg atrakcji dla gości, w tym m.in. loterię fantową, stoiska regionalnych liderów branży turystycznej - przedstawicieli ośrodków wypoczynkowych, hoteli, uzdrowisk. Odbędą się również koncerty lokalnych zespołów muzyki folkowej i kameralnej oraz występy młodzieżowych zespołów tanecznych.

Uzdrowisko Połczyn, jako główny partner festynu ufundowało nagrodę w loterii - voucher na siedmiodniowy pobyt w jednym ze swoich ośrodków.

Organizatorzy zakładają, że w tym roku Festyn odwiedzi około 5 tys. turystów.

Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk